LETIŠTĚ 2022

21–24/7/2022

Karnola Hranice

letiště 2022

Připravujeme pro vás osmý ročník kultovního festivalu jazzu, elektroniky, performance a prostě prosté radosti ze života – Letiště!

Po roční plavbě mezihvězdným prostorem přistává bájná vzducholoď na intergalaktickém hubu na okraji galaxie. Zde se setkávají nejrůznější bytosti ze všemožných světů, aby spolu sdílely Vesmírné vědění a slavily božskost života. 
 
Můžete se těšit na známé i neznámé interprety, tematické divadlo, vybrané občerstvení, imerzivní performance, rozličné workshopy a spoustu skvělých bytostí.
 

Přidejte se k nám na cestu mytickou vzducholodí na okraj Vesmíru a ještě dál!

In a galaxy far, far away – v oblasti zvané Bug Edge Abbys, v intergalaktickém hubu Karnola, bude přistávat bájná vzducholoď. Startujeme ve čtvrtek 21.7. místního času!

Připoj se na cestu nekonečným prostorem…

Palubní lístky jsou již v prodeji na síti smsticket. Neváhejte, kupujte a vidíme se při startu.

Předprodej na smsticket

Možnosti ubytování

Nezapomeňte si zavčasu zařídit ubytování, protože na vzducholodi spát nepůjde. Zaprvé není kde a zadruhé nebude kdy…
 
Dali jsme pro vás proto dohromady všechny dostupné varianty, a to jak se stany, tak bez vlastních přístřešků:
1) Varianta kemp: Kemp je sice nejdál, ale zato za nejlepší cenu. Místa v chatkách, ale o na stany nedaleko Hranické propasti a přilehlé CHKO. Rezervace na čísle: +420 581 601 603
2) Varianta Sokolovna: Ubytovna Sokolovna je nejblíž a cena za jedno lůžko je lidových 250 Kč. Rezervace na čísle: +420 773 601 202
3) Varianta Airbnb.com: Všichni asi znají a ano… tato vymoženost 21.- století dorazila i do Hranic. V nabídce je hned několik možností. Od chatky nedaleko drahotušského letiště, po byty v centru města.
4) Varianta Booking.com: Nejdražší varianta pro vzduchoplavce z vyšší příjmové třídy a ortodoxní požitkáře. Výhodou je krátká vzdálenost Karnoly od většiny hranických hotelů. Za luxus si musíte připlatit.

Program

Hudební dramaturgie se bude opět rozprostírat mezi jazzem a elektronickou hudbou. Vystoupí například kalifornská zpěvačka Allison Wheeler, power jazz uskupení TRIPlay, producent elektronické a scénické hudby Floex DJ set se svým setem a nebo taneční soul duo FuHa.

CO2 kolektiv uvede klimatické drama Odvaha k beznadějí a proběhnou i další divadelní vstupy jakožto divadlo pouliční i jiné performance.

 More info coming soon…

 

Podpořili

Chceš mít přehled o tom co se děje?

Odebírej Karnola newsletter a dostaneš měsíční program do mailu společně s aktualitami jednou, maximálně dvakrát do měsíce.

Kontaktuje nás

Adresa: Třída Čs. armády 211, 753 01 Hranice
Zuzana Kadlecová: +420 731 763 764
Email:
karnola.hranice@gmail.com