LETIŠTĚ X0XI

12–14/8/2021

Karnola Hranice

Hranická Karnola byla vybrána jako transportní hub pro zájemce o cestu do estetického ráje. Nástup na spásnou vzducholoď je v pátek 13. srpna. Přípravné rituály však začínají již ve čtvrtek 12.8. Karneval Letiště se odehrává na pomezí světů. Na hranici mezi naší realitou a světem za zrcadlem. V říši hudebních divů a kreativní improvizace.

Portál umělecké tvořivosti. Synchronicita. Zřídlo syrové energie. Kvalita zvuku, sytost barvy a opravdovost vyjádření. Odhalení podstaty a nalezení cesty. Absence chyby a absolutní uvolnění. Sedm let příležitosti. Moravská nebeská brána.

Palubní lístky do světa za zrcadlem jsou již v prodeji na síti GoOut. Neváhejte, kupujte a vidíme se při startu.

Předprodej na GoOut.cz

Možnosti ubytování

Nezapomeňte si zavčasu zařídit ubytování, protože na vzducholodi spát nepůjde. Zaprvé není kde a zadruhé nebude kdy…
 
Dali jsme pro vás proto dohromady všechny dostupné varianty, a to jak se stany, tak bez vlastních přístřešků:
1) Varianta kemp: Kemp je sice nejdál, ale zato za nejlepší cenu. Místo v chatkách už nemají, ale stan si tam postavit ještě můžete. Velkou výhodou kempu je, že je v blízkosti Hranické propasti a přilehlé CHKO, což láká na procházku v přírodě. Rezervace na čísle: +420 581 601 603 / +420 777 774 611
2) Varianta Sokolovna: Ubytovna Sokolovna je nejblíž a cena za jedno lůžko je lidových 250 Kč. Aktuálně mají volné 4 pokoje. Z toho 3 dvoulůžkové a 1 třílůžkový. Rezervace na čísle: +420 773 601 202
3) Varianta Airbnb.com: Všichni asi znají a ano… Tato vymoženost 21.- století dorazila i do Hranic. V nabídce je hned několik možností. Od chatky nedaleko drahotušského letiště, po byty v centru města.
4) Varianta Booking.com: Nejdražší varianta pro vzduchoplavce z vyšší příjmové třídy a ortodoxní požitkáře. Výhodou je krátká vzdálenost Karnoly od většiny hranických hotelů. Za luxus si musíte připlatit.

Program

Cestu do ráje odstartuje duo Marek Urbánek a JeN Hovorka ve čtvrtek v 19:00. Následuje performance Třetího prostoru a na dobrou noc zahraje Azarel Senpai.

V pátek v 17:00 začíná nalodění na palubu Karnoly a necháme se unášet proudem do ranních hodin.

Šetřete síly, protože pokračuje v sobotu od 16:00.

Potvrzení o bezinfekčnosti

Let naší vzducholodí, stejně jako let jakoukoliv jinou vzducholodí, je kulturní událostí a jako taková má svá pravidla. Každý cestující musí splnit alespoň jednu z těchto podmínek:
1) Anigenní test na COVID ne starší než 72 hodin.
2) PCR test ne starší než 7 dní.
3) Potvrzení o prodělání nemoci COVID se začátkem onemocnění ne dříve než před 180 dny.
4) Vlastnit respirátor třídy FFP2 nebo FFP3.
Za dodržování obecných pravidel předem děkujeme!

Podpořili

Chceš mít přehled o tom co se děje?

Odebírej Karnola newsletter a dostaneš měsíční program do mailu společně s aktualitami jednou, maximálně dvakrát do měsíce.

Kontaktuje nás

Adresa: Třída Čs. armády 211, 753 01 Hranice
Markéta Čočková: +420 720 349 646
Jan Vařeka: +420 608 914 122
Email:
karnola.hranice@gmail.com